درباره ما

تاریخچه و معرفی کازیکس​

شرکت زیست یار وارنا یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان گیلان در سال 1393 تاسیس و فعالیت خود را جهت  معرفی، طراحی و تولید اولین افزودنی بتن  از نسل جدید بتن های هوشمند و دوستدار محیط زیست آغاز نموده است. این شرکت پس از انجام تحقیقات و آزمایشات متعدد با به کار گیری دانش فنی متخصصین علم تکنولوژی بتن و کارشناسان علم میکروبیولوژی توانسته محصولی نوین و هایتکنولوژی (High-Technology) ، با نام تجاری “کازیکس” ( “CAZYX” )، به عنوان اولین افزودنی کاهنده سیمان، طراحی و تولید نماید.

از این رو شرکت زیست یار وارنا در زمره پیشگامان معرفی بتن زیستی در سطح کشور و حتی در سطح بین الملل قرار می گیرد و با توجه به منحصر به فرد بودن محصول “کازیکس” ماموریت شرکت بر اساس یک تفکر سیستماتیک، همواره به نحوی بوده است که این مجموعه خصوصی را در یک تراز پیشرو و با رویکرد هم افزایی دانش و تجربه، به صورت یکسان و هماهنگ سوق داده است.

اصول و استراتژی ​

عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد شرکت زیست یار وارنا همواره با تکیه بر ارزش های انسانی و با اعتقاد بر اصل تولید کیفی برتر، محصول اقتصادی و محیط زیست سالم به نحوی در نظر گرفته شده که طراحی و تولید محصول بر اساس نیاز مشتریان و منطبق با حاشیه های امن و قابل قبول صنعت انجام پذیرد و همواره این اصل را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است که فروش، پایان معاملات تجاری نبوده بلکه آغاز تعهد و همکاری مستمر است.

مدیریت شرکت با در نظر گرفتن نظام های مدیریتی، روند حرکت مجموعه را در جهت بهبود مداوم سطح مهارتی و نگاه ویژه به منابع انسانی به عنوان سرمایه اصلی شرکت هدایت نموده و این مهم در تمامی فعالیت های جاری و پیش رو متجلی است.

راه های ارتباطی با مجموعه کازیکس

اهداف و چشم انداز​

شرکت زیست یار وارنا با اتکا بر دانش فنی متخصصین و کارشناسان خود در نظر دارد با معرفی محصول منحصر به فرد “کازیکس” در سطح ملی و بین المللی فصل نوینی را در تولیدات بتنی هوشمند آغاز نماید. همچنین با شناسایی مستمر چالش های حوزه صنعت بتن و با هدف مرتفع نمودن این چالش ها و ارتقاء سطح کیفی تولیدات این عرصه، به تحقیقات و بررسی های تخصصی خود ادامه داده و به دنبال ارائه پیشنهادات و راهکارهای نوین مناسب می باشد.

هدف ما ارائه راهکارهای نوین و خدمات اثربخش در حوزه تکنولوژی بتن در راستای حفظ محیط زیست و رضایت مندی مصرف کنندگان محترم می باشد.

درباره ما


شرکت زیست یار وارنا (سهامی خاص) در سال 1393 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید، تحقیق و توسعه افزودنی های نوین بتن در صنعت عمران آغاز نموده است.

دسترسی سریع